top of page
Estetyczna.png

STOMATOLOGIA ESTETYCZNA

Stomatologia estetyczna to odpowiedź na coraz większe zapotrzebowanie Pacjentów na piękny uśmiech, a co za nim idzie dobre samopoczucie, szczęście i pewność siebie. Estetyczny uśmiech stał się w życiu prywatnym i zawodowym znaczącym atutem i wizytówką.

Estetyka to nauka o kryteriach piękna. Piękne i zdrowe zęby przyczyniają się do wyższej samooceny i dodają pewności siebie w relacjach międzyludzkich. Estetyka kojarzy się nam z pięknem i równowagą. W ramach stomatologii estetycznej proponujemy Państwu m.in.:

  • profesjonalne zabiegi higieniczne czyli usuwanie kamienia nazębnego i osadu,

  • wybielanie zębów żywych i martwych,

  • wypełnienia kompozytowe i porcelanowe: wkłady (inlay) i nakłady (onlay), licówki, korony i mosty.

Śnieżnobiały uśmiech

Piękny śnieżnobiały uśmiech jest najlepszą ozdobą każdego z nas. Picie kawy, herbaty, czerwonego wina powoduje przebarwienia i żółknięcie zębów. Z pomocą przychodzi wybielanie metodą gabinetową, przy użyciu specjalnej lampy.

Ta technika wybiela zęby w sposób szczególnie szybki przy zachowaniu pełnego bezpieczeństwa nie uszkadzając dziąseł.

Zabieg trwa około 1 godziny. W tym czasie substancje aktywne stosowane do wybielania reagują z przebarwionym szkliwem przywracając mu naturalną biel. Pomimo silnych naświetleń, pacjent nie odczuwa zwiększonego ciepła zachowując tym samym komfort podczas zabiegu. Jeśli zależy Ci na szybkim rezultacie ta metoda jest dla Ciebie idealnym rozwiązaniem.

Oprócz wybielania gabinetowego mamy również w ofercie wybielanie nakładkowe i wybielanie metoda mieszaną (lampa + nakładki). Odwiedź naszą klinikę, a lekarz dentysta wybierze technikę odpowiednią dla Ciebie.

Każdą procedurę wykonuje wykwalifikowany personel, który nie narazi na uszkodzenie twojego zdrowia. Jest to bardzo ważne, ponieważ coraz częściej spotykamy się z takimi usługami wykonywanymi kosmetycznie, bez względu na koszt zdrowotny, co często ma poważne konsekwencje.

Kompozyt w kolorze

Korygowanie i konturowanie kształtu zębów to sposób na poprawę estetyki u osób z ukruszonymi, pękniętymi i nierównymi zębami. Jest to jeden z niewielu dostępnych zabiegów w stomatologii estetycznej, który może być wykonany na jednej wizycie. Zredukowanie długości lub dodanie paru milimetrów kompozytu w kolorze zębów może dodać blasku twojemu uśmiechowi bez bólu i dyskomfortu.

Licówki

Słynny „Hollywood smile” to komplet porcelanowych licówek. Licówki wykonuje się z porcelany i cementuje do zewnętrznej powierzchni zęba. Jest to skuteczne rozwiązanie dla osób, których zęby są przebarwione, nierówne czy uszkodzone. Jest to również dobre wyjście dla osób które chcą się pozbyć przerwy pomiędzy zębami (diastemy). 
O powodzeniu estetycznym decyduje precyzyjne określenie koloru. Perfekcyjna funkcjonalność i technicznie dobrze wykonana praca nie będzie zadowalająca ani dla stomatologa ani dla pacjenta jeżeli kolor uzupełnienia nie będzie harmonizował z pozostałymi zębami.


Stomatologia estetyczna pozwala nam na przywrócenie piękna i równowagi między kształtem i kolorem zębów. Polecamy gorąco stomatologię estetyczną. To praca całego zespołu lekarzy stomatologów i techników dentystycznych. Prowadzi do uzyskania u Pacjenta doskonałego uśmiechu. Doskonały uśmiech to dla nas zdrowe i czyste zęby, w zdrowych dziąsłach, które są ustawione prosto w pełnych łukach zębowych.

Stomatologia estetyczna: O nas
bottom of page